top of page

KLIKNIJ PONIŻEJ I POBIERZ

NIEZBĘDNE DOKUMENTY

logo 2021.tif

Obowiązek informacyjny wynikający z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO)

W związku z rozpoczęciem stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanego dalej „RODO”), Fundacja Rozwoju Integracji Społecznej Akces przekazuje informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych:

 

  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Rozwoju Integracji Społecznej Akces z siedzibą w Gdańsku 80-020, ul. Nowiny 7.

  2. Kontakt z administratorem możliwy jest za pośrednictwem adresu  e-mail: fundacja.akces@wp.pl lub pisemnie na adres siedziby administratora.

  3. Zakres przetwarzanych danych osobowych obejmuje Pani/Pana: imię, nazwisko.

  4. Celem przetwarzania Pani/Pana danych osobowych są czynności związane z udziałem w Ogólnopolskim Biennale Fot.ON im. Maćka Kosycarza organizowanym przez Administratora.

  5. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych.  W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem korzystając ze wskazanych powyżej danych kontaktowych.

  6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.

  7. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji konkursu.

 

W przypadku dodatkowych pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

bottom of page